Naga MarketsInwestowanie (z) głową to program, w którym poruszane są tematy różnych klas aktywów, funduszy inwestycyjnych i ich możliwości, podejścia do inwestowania, strategii inwestycyjnych oraz poruszane są kwestie związane z przewagą funduszy nad czystym inwestowaniem. Zapraszamy do obejrzenia audycji prezesa zarządu QValue Michała Stanka – “Inwestowanie (z) głową”, którego gościem w tym odcinku jest Piotr Bujko – zarządzający InValue Multi-Asset.

  • Rynek dynamicznie reagował na informację o tym, że Donald Trump jest zarażony koronawirusem
  • W piątek indeks S&P 500 tracił niemal 1%, natomiast w poniedziałek odbijał o 1,8% na wieść, że prezydent USA opuścił szpital
  • Reakcję Wall Street powielał również polski WIG20 rosnąć o ponad 2% i dodając we wtorek kolejne 0,5%

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBitcoin raczej nie zastąpi dolara jako globalnej waluty rezerwowej, uważa ceniony analityk
Następny artykułFitch podtrzymał rating BBB- Banku Millennium, perspektywa stabilna
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here