Naga MarketsDonald Trump podpisał rozporządzenie dotyczące nowego pakietu stymulacyjnego, który zakłada m.in. wypłatę 400 dolarów tygodniowo dla wszystkich Amerykanów, którzy stracili pracę w wyniku pandemii koronawirusa. W Polsce natomiast pojawiają się głosy, że stopy procentowe Narodowego Banku Polski mogą być zbyt niskie.

  • Donald Trump podpisał dokument, na mocy którego bezrobotni otrzymają 400 dolarów w ramach cotygodniowej zapomogi, czyli łącznie 1600 dolarów miesięcznie
  • 25% kosztów związanych z wypłatą benefitu będą pokrywały poszczególne stany
  • Gatnar z RPP uważa, że stopy procentowe w Polsce są zbyt niskie i należy rozważyć ich podwyżkę

Te artykuły również Cię zainteresują
Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPKO BP udostępnił usługę wideodoradcy dla klientów indywidualnych
Następny artykułCeny ropy w górę w tle odrodzenia popytu i redukcji produkcji w Iraku
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here