Naga MarketsIrański atak rakietowy na amerykańskie bazy w Iraku zaognia konflikt na Bliskim Wschodzie. Jak na ewentualną wojnę zareaguje amerykański bank centralny? Nad jakimi aktywami warto się skupić w czasie rynkowej niepewności? Rozmawiamy o tym z Bartłomiejem Chomką, analitykiem TeleTrade.


Kura złota, ropy oraz jena jedynymi wygranymi konfliktu na linii USA i Iranu

– Donald Trump znany jest z tego, że lubi zaskakiwać słownie, ale raczej nie będzie skłonny, aby dokonać gwałtownego ataku na Iran. Do tej pory obserwujemy tak naprawdę jedynie badanie terenu, co widać również po rynkach finansowych, które wycofują się z początkowych, dynamicznych ruchów – komentuje Chomka na antenie Comparic24.tv.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPKO BP: Zwiększenie krajowej inflacji nie powinno wpłynąć na notowania euro (EURPLN)
Następny artykułSzukamy, analizujemy, gramy” sentyment 08.01.2020 EUR/USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here