Naga Marketszadowolony trumpPrezydent Trump poinformował, że jego administracja pracuje nad potencjalnym obniżeniem podatku dochodowego a także podatku od zysków ze sprzedaży aktywów. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Na giełdzie w USA inwestuje ponad 50% społeczeństwa

Trump odrzucił obawy przed spowolnieniem, wychwalając niskie bezrobocie i rosnący rynek akcji w ciągu swojej kadencji. Obniżka podatku od zysków ze sprzedaży aktywów jest krytykowana przez wielu, gdyż uważa się, że pomoże ona przede wszystkim zamożnej klasie społeczeństwa, a nie średniej – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here