Naga MarketsDonald TrumpDonald Trump powiedział, że mimo, iż Iran prawdopodobnie stoi za atakami na Arabię Saudyjską, to USA nie chcą wojny, gdyż wpływa to źle na ceny ropy. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Arabia Saudyjska zjednoczy się z Izraelem przeciwko Iranowi?

Trump wciąż stara się oddzielić USA od wojen odziedziczonych po poprzednich prezydentach. Japonia zapowiedziała możliwość uwolnienia swoich rezerw strategicznych ropy naftowej – oznajmił Bogusz Kasowski.

Ciekawe przeświadczenie panuje na rynku, gdyż zapasów ropy naftowej na świecie starczy na około pięć miesięcy, a Arabia Saudyjska poinformowała, iż powrót do produkcji sprzed incydentu może potrwać nawet kilka tygodni – dodał Jan Kotowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here