Naga MarketsKarykatura Donalda TrumpaOstatnio w Stanach Zjednoczonych wrzało po atakach opozycji na Donalda Trumpa, która planuje jego impeachment. Demokracji zainicjowali procedurę odwołania prezydenta USA ze stanowiska. Jednak nie ma większych szans na odwołanie prezydenta Donalda Trumpa, gdyż musieliby się przeciwstawić członkowie jego własnej partii na co raczej liczyć nie można, twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 26 września 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na ostatnie zamieszanie wokół prezydenta USA. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Zamieszanie impeachmentu zaszkodzi wizerunkowi Trumpa?

Wielu ekspertów uważa, iż jest to robienie sztuki dla samej sztuki i przedsięwzięcie się nie uda, gdyż jest zbyt mało na to czasu i przede wszystkim nie ma wystarczającego poparcia w Kongresie Stanów Zjednoczonych. Co nie zmienia faktu, iż samo zagrożenie zwiększyło zmienność na rynkach finansowych w ostatnich dniach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Historycznie w USA jeszcze do impeachmentu nie doszło. Na giełdzie pojawiły się ruchy około 1,5 procentowe, tyle zanurkowały amerykańskie indeksy, choć to nie do końca jest efekt obaw o impeachment. Rynki znajdowały się w takim miejscu, iż sama procedura odwołania była dobrym pretekstem do realizacji zysków – oznajmił Maciej Leściorz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here