Naga MarketsSekretarz obrony USA Mark Esper powiedział, że Pentagon rozważa utrzymanie części wojsk amerykańskich w pobliżu pól naftowych w północno-wschodniej Syrii. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Trzecia wojna na ziemiach Syrii w przeciągu kilku lat

Trump powiedział, że niewielka liczba żołnierzy USA pozostanie „w nieco innej części, aby zabezpieczyć ropę”, a także w „zupełnie innej części Syrii pod Jordanią i niedaleko Izraela” – oznajmił Bogusz Kasowski.

Oczywiście nie chodzi o walkę o wolność, ale o demokrację – oznajmił ironicznie Jan Kotowski z Admiral Markets.

Są plotki, że Rosjanie prowadzą negocjacje z Turkami, żeby się pozbyć Kurdów. Jednocześnie Trump stwierdza, że część wojsk zostanie na terytorium Syrii – dodał prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here