Naga Markets
binarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Świąteczny tydzień rozpoczyna się niezwykle spokojnie. Dzisiaj brak istotniejszych odczytów – interesuje nas tak naprawdę jedynie sprzedaż istniejących domów w Ameryce o godzinie 16:00 oraz zaufanie konsumenckie w strefie euro również o tej samej godzinie. Rynek przewiduje, że sprzedaż domów osunie się wręcz niezauważalnie z 5.26 mln do 5.25mln. Cały czas pozwoli to jednak utrzymać się powyżej trzymiesięcznej średniej, co na pewno korzystnie wpłynie na notowania dolara.

Gracze lubujący się w Nowozelandczyku powinni uważać na pozycje przetrzymywane w nocy. Późnym wieczorem – o godzinie 22:45 – poznamy bowiem odczyty z tamtejszego rynku. Mowa tutajo pozwoleniach na budowę oraz bilansie handlowym.

Jutro publikacji trochę więcej, jednak odpoczywa rynek japoński – w związku z świętowaniem urodzin cesarza. Powinniśmy więc uważać na zmniejszoną płynność rynkową.

Silne i słabe aktywa finansowe

Pod koniec zeszłego tygodnia obserwowaliśmy silne wzrosty amerykańskiego dolara na przestrzeni całej tablicy zleceń. Początek tego tygodnia przyniósł kontynuację wspomnianych wzrostów. Widać ją między innymi na USD/JPY,

SILNE: USD

SŁABE: JPY, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne pod opcje binarne:

GBP/USD – kolejne odbicie od lokalnego oporu

AUD/USD – czekając na zakończenie korekty

AUD/CHF – wąska konsolidacja M15

EUR/JPY na wykresie H4 zamknęło się wręcz idealnie pod poziomem S/R. Od rana na parze obserwujemy dynamiczne wzrosty z powodu słabej kondycji jena. Po tak dynamicznym ruchu wzrostowym można spodziewać się odreagowania. W ujęciu długoterminowym znajdujemy się w trendzie wzrostowym, jednak tendencja na przestrzeni grudnia jest wyraźnie spadkowa, co wzmacnia siłę obecnego oporu na 147.027.

EURJPYH4 22.12

Obserwujemy kolejne świece i rozważamy możliwość zakupu opcji PUT. Szczególnie, że piątkowa świeca D1 to pin bar spadkowy pod oporem.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here