Naga Markets


Domenomania.pl SA to jedna z czołowych firm w Polsce świadczących usługi poprzez Internet, dostawca usług hostingowych i rejestratorów domen.

Spółka ma za sobą bardzo dynamiczny okres wzrostów, które zaczęły się pod koniec ubiegłego roku. Popyt był w stanie doprowadzić cenę do okolic 1 zł, gdzie mamy ważny poziom oporu. Jak na razie, od połowy marca, opór doprowadził do spowolnienia trendu i pojawienia się korekty. Wydaje się, że można ją porównywać do korekty styczniowej. Wsparcie mamy w rejonie 0,55 zł i dopiero wyraźne zejście niżej mogłoby oznaczać większą wyprzedaż. Co do spraw fundamentalnych, kluczowe dwa czynniki to po pierwsze słabe wyniki za czwarty kwartał ubiegłego roku, a po drugie sprawa rzekomego wejścia do akcjonariatu nowego podmiotu. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w połowie lutego, jednak od tego czasu temat wyraźnie ucichł. Jeżeli nic się w tej kwestii nie zmieni, może to zostać negatywnie odebrane przez rynek. Najbliższe raporty zostaną opublikowane 15 i 30 maja (za I kwartał oraz za 2017 rok), jeżeli wyniki negatywnie zaskoczą, może okazać się, że opór okolic 1 zł będzie trudny do przejścia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here