Naga MarketsGrupa INC, specjalizująca się w obsłudze giełdowej innowacyjnych podmiotów, jest coraz bliżej kolejnych giełdowych debiutów. Do tej pory INC S.A., spółka dominująca Grupy INC, złożyła na GPW Dokumenty Informacyjne związane z wprowadzaniem do obrotu na rynku NewConnect akcji 4 spółek, a co najmniej 4 kolejne powinny trafić na giełdę do końca roku. INC S.A. w najbliższym czasie spodziewa się 6 nowych debiutów na rynku NewConnect.

Grupa INC zbliża się do kolejnych giełdowych debiutów

INC S.A. jako Autoryzowany Doradca złożyło w trybie formalnym na GPW Dokumenty Informacyjne Detalion Games S.A., Play2Chill S.A., Incuvo S.A. oraz United Label S.A. Według planu, do końca roku Grupa INC złoży także kolejne wnioski o wprowadzenie akcji, m.in. Olymp, Punch Punk Games, Hydra Games i Polkon.

Te artykuły również Cię zainteresują

Iron VR S.A.: Trwa emisja akcji


– Za nami 4 debiuty w 2020 r. na rynku NewConnect. Do końca roku złożymy Dokumenty Informacyjne dotyczące akcji 4 kolejnych spółek. Dodatkowo, jeśli prowadzone przez Dom Maklerski INC S.A. oferty zakończą się sukcesem liczba ta zwiększy się do około 6. Posiadamy bardzo bogaty pipeline projektów, dlatego też kilka dokumentów powinno trafić na GPW na początku przyszłego roku. – komentuje Sebastian Huczek, wiceprezes INC S.A.

Dom Maklerski INC S.A. w czwartym kwartale 2020 r. planuje pośredniczyć w ofertach publicznych o łącznej wartości do 40 mln zł. Co oznacza, iż na koniec II półrocza suma realizowanych projektów może wynieść rekordowe 60 mln zł. Tym samym łączna wartość pośredniczenia w ofertach w całym 2020 r. może zbliżyć się do 90 mln zł.

– Pracujemy ciężko i chcemy II półrocze zamknąć rekordową wartością pośredniczenia w ofertach, w kwocie 60 mln zł. Aktualnie trwa publiczna emisja akcji Genomtec S.A., z której spółka chce pozyskać 8 mln zł. Jest to jedna z większych emisji akcji w historii naszej działalności. Równocześnie prowadzimy i planujemy łącznie 12 innych ofert. Część z nich to oferty na rynku wtórnym. Mamy także zawarte wstępne umowy z kolejnymi podmiotami, co już nam pokazuje, iż przyszłe projekty, zaplanowane na 2021 r. wyglądają bardzo atrakcyjnie. – dodaje Paweł Śliwiński, prezes zarządu Domu Maklerskiego INC S.A.

W ostatnich dniach Dom Maklerski INC S.A. zawarł dwie nowe umowy na sporządzenie prospektu emisyjnego, dotyczą one debiutu InventionBio na rynku głównym GPW oraz przeniesienia notowań akcji Boruta-Zachem S.A. z NewConnect na główny parkiet. W tym roku planowane jest rozpoczęcie ofert publicznych akcji, których warunki i informacje będą prezentowane na platformie CrowdConnect.pl m.in. Mazurska Manufaktura S.A., Sunday Energy S.A. oraz Iron VR S.A.

– Wypracowany przez nas model biznesowy zapewnia nam stały strumień pieniężny. Umożliwia to nam rosnąca liczba podpisanych i negocjowanych umów oraz nowych inwestycji. Mamy już za sobą pewien track record, dlatego nasza działalność jest powtarzalna i jesteśmy w stanie realizować coraz ciekawsze projekty. Taki schemat działania pozwala nam w czaszach dobrej koniunktury na generowanie zysków i zbieranie gotówki. Z kolei podczas rynkowego ochłodzenia odbudowujemy pipeline najbardziej perspektywicznych projektów. – mówi Wojciech Iwaniuk, członek zarządu INC S.A.

Grupa INC S.A. konsekwentnie realizuje strategię, której głównym celem jest osiągnięcie pozycji krajowego lidera w kompleksowej obsłudze małych i średnich spółek poszukujących finansowania na rozwój. Jednym z fundamentów rozwoju Grupy są zdywersyfikowane źródła przychodów z działalności maklerskiej, inwestycyjnej i consultingowej.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTone Vays: Bitcoin wzrośnie do 50 tys. dol., najpierw jednak niewielka korekta kursu BTC
Następny artykułMZ: 10 241 nowych przypadków COVID-19, liczba zarażonych sięgnęła 263 929
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here