Naga MarketsDom Development wyceniony na 120,40 zł. Technika sugeruje powrót na 90 złAnalitycy DM BDM, w raporcie z 17 listopada, podnieśli rekomendację dla Dom Development do “kupuj” z “akumuluj”, a cenę docelową jednej akcji do 120,4 zł z 113,7 zł. Raport został przygotowany przy kursie 96,4 zł. W poniedziałek na zamknięciu sesji jedna akcja dewelopera kosztowała 96 zł.

  • Dom Development wyceniony na 120,40 zł
  • Analitycy oczekują mocnego IV kwartału
  • Wykres sugeruje spadki w krótkim okresie

“W krótkim terminie oczekujemy wypracowania wysokiej kontraktacji (+5 proc. rdr, ponad 1 tys. szt.) oraz mocnej poprawy rezultatów w czwartym kwartale. W dłuższej perspektywie podnieśliśmy nasze oczekiwania wynikowe – dla wyniku netto w latach 2020-22 odpowiednio o 8/9/22 proc.” – podano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analitycy prognozują obecnie, że zysk netto grupy wyniesie w latach 2020-22 odpowiednio 294 mln zł, 272 mln zł i 300 mln zł.

Technika sugeruje powrót na 90 zł

Spoglądając na wykres dzienny widać, że po nieudanej próbie wybicia z lokalnej konsolidacji (opór przy 105 zł), cena wróciła do jej wnętrza. Oczywiście, szerszy wieloletni trend nadal jest wzrostowy. Jeżeli więc wycena z rekomendacji ma się spełnić, to szans na kolejne odbicie można szukać przy wsparciu w rejonie 90 zł, dokąd obecnie kurs zdaje się zmierzać.

domdev

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here