Naga MarketsDom Development wprowadził do sprzedaży 145 lokali w ramach DM Metro ZachódDom Development wprowadził do oferty 145 lokali w ramach nowego etapu projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie, podała spółka. Powstaje ona przy stacji budowanego obecnie odcinka drugiej linii metra. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Dom Development planuje kolejne inwestycje

W pięciopiętrowym budynku powstanie 140 mieszkań i 5 lokali usługowych. W ofercie można znaleźć lokale o powierzchni od 28 m2 do blisko 94 m2, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Bemowo to dynamicznie zmieniająca się, jedna z najmłodszych dzielnic Warszawy. W ramach projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód tworzymy wyróżniającą się przestrzeń miejską, wpisującą się w potrzeby stylu życia młodszego pokolenia. Zaplanowane rozwiązania proekologiczne pozwolą obniżyć koszty energii, a starannie zaprojektowana zieleń i przestrzeń do integracji tworzyć będą przyjazne miejsce do życia” – powiedział dyrektor działu sprzedaży w Dom Development Grzegorz Smoliński, cytowany w komunikacie.

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here