Naga MarketsDom Development wprowadził do oferty 280 lokali w ramach Żoliborza ArtystycznegoDom Development rozpoczął sprzedaż 269 mieszkań oraz 11 lokali usługowych w ramach ostatniego etapu inwestycji Żoliborz Artystyczny, podała spółka. Przekazanie pierwszych kluczy planowane jest na przełom 2021 i 2022 roku.

Forex Club

Zwieńczenie wieloletnich prac przy jednym z największych projektów w historii firmy Dom Development

W 6-piętrowym budynku zaprojektowano 269 mieszkań, w tym 38 dwupoziomowych penthousów na ostatnich piętrach, oraz 11 lokali usługowych, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Realizowany ostatni etap Żoliborza Artystycznego to zwieńczenie wieloletnich prac przy jednym z największych projektów w historii firmy. Otwarta przestrzeń miejska pełna zieleni i sztuki, nowoczesne place zabaw oraz punkty usługowe powstały, by zachęcać mieszkańców do integracji, refleksji i swobody. We współpracy z lokalnym samorządem oraz przy wsparciu artystów stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce na mapie Warszawy. Mieszanka awangardowej sztuki miejskiej połączonej z elegancką, klasyczną formą i praktycznymi rozwiązaniami zaowocowała jedną z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w stolicy” – powiedział dyrektor pionu sprzedaży i marketingu Dom Development Jerzy Bieniewski, cytowany w komunikacie.

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here