Naga MarketsDom Development rozpoczął sprzedaż 204 mieszkań w ramach II etapu Osiedla Głębocka na Białołęce, podała spółka. Przekazanie pierwszych kluczy planowane jest na I kw. 2022 r.

Dom Development rozpoczął sprzedaż 204 mieszkań

“Na terenie Osiedla Głębocka – kolejnej naszej inwestycji w tej części miasta – zaplanowaliśmy szereg rozwiązań proekologicznych i minimalizujących zużycie energii, co przełoży się na budżet domowy mieszkańców. Projekt ten wpisuje się także w aktualne trendy zakupowe Polaków, którzy w ostatnim okresie chętniej poszukują mieszkań z dużymi balkonami lub przydomowymi ogródkami. Warto zaznaczyć, że w czasach zwiększonej niepewności klienci zwracają szczególną uwagę na wiarygodność, stabilność finansową i terminowość przekazań dewelopera. Dom Development spełnia te wymagania. Dodatkowym atutem w przypadku Osiedla Głębocka jest własne generalne wykonawstwo, czyli firma Dom Construction z Grupy Dom Development, gwarantująca bezpieczeństwo realizacji inwestycji” – powiedział dyrektor sprzedaży w Dom Development Grzegorz Smoliński, cytowany w komunikacie.

W ramach Osiedla Głębocka, realizowanego w dwóch etapach, powstaną dwa trzypiętrowe budynki z poddaszem, w których znajdą się łącznie 264 mieszkania o metrażach od 30 do 107 m2. W ofercie przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe o funkcjonalnych rozkładach. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub własne, przydomowe ogródki w parterach, ujęte w cenie mieszkania.

Te artykuły również Cię zainteresują

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here