Naga MarketsDom Development wprowadził do oferty 188 mieszkań na Os. Ceramiczna w stolicy
Osiedle Ceramiczna – widok na zielone patio

Warszawa, 21.09.2021 (ISBnews) – Dom Development wprowadził do sprzedaży 188 mieszkań w ramach I etapu Osiedla Ceramiczna na warszawskim Tarchominie, podała spółka. Przekazanie kluczy planowane jest na początek 2023 roku. Osiedle Ceramiczna realizowane jest na rzecz Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W dwóch 5-piętrowych budynkach znajdzie się 188 mieszkań o metrażach od 28 do 111 m2. W większości będą to 2-pokojowe mieszkania o metrażu ok. 42 m2, podano.„Osiedle Ceramiczna to nasz pierwszy projekt realizowany na rzecz Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – największej tego typu instytucji w stolicy, zrzeszającej ponad 30 tys. członków. Do sprzedaży trafia 188 mieszkań w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – dzielnicy Tarchomin. Okolica oferuje szeroką gamę sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych, a sprawna komunikacja miejska umożliwia szybkie i wygodne połączenie z centrum oraz innymi częściami miasta. Wyróżnikiem Osiedla Ceramiczna będą ekologiczne rozwiązania, m.in. bogata zieleń, ogród deszczowy, infrastruktura rowerowa oraz przestrzeń sprzyjająca integracji, w tym klub mieszkańca, który pozwoli na organizację imprez, spotkań i innych sąsiedzkich aktywności” – powiedział dyrektor Działu Sprzedaży w Dom Development Grzegorz Smoliński, cytowany w komunikacie.

Dom Development to deweloper mieszkaniowy notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2020 r. sprzedał 3 756 lokali – najwięcej spośród deweloperów w Polsce.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here