Naga MarketsDom Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu Osiedla Wilno na warszawskim Targówku, w którym w 4 budynkach powstają łącznie 152 mieszkania i 2 lokale usługowe, podała spółka. Przekazanie kluczy zaplanowane jest na IV kwartał 2022 r.

InvestCuffs

“Osiedle Wilno to wieloetapowy projekt rozbudowywany przez Dom Development od wielu lat. Tym razem nowa oferta obejmuje 4 budynki położone przy skrzyżowaniu ulic Wiernej i Ponarskiej. Atmosferę miejsca buduje kameralna zabudowa, bogata infrastruktura miejska i mieszkańcy, którzy tworzą zgraną, lokalną społeczność. Inwestycja przyciąga co roku nowych klientów i jest jednym z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych w Warszawie” – powiedział dyrektor Działu Sprzedaży Grzegorz Smoliński, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Osiedle Wilno zamieszkuje ponad 7 000 osób, dodano. W najnowszym etapie powstaną mieszkania o powierzchniach od 30 do 99 m2.

Dom Development to deweloper mieszkaniowy notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2020 r. sprzedał 3 756 lokali – najwięcej spośród deweloperów w Polsce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here