Naga MarketsDom Development rozpoczął zgodnie z planem wydawanie kluczy na dwóch warszawskich osiedlach: Marina Mokotów i Wilno, podała spółka. Otwarty został także 2-hektarowy park dostępny dla mieszkańców nowego etapu Mariny Mokotów.

Finax

Dom Development rozpoczął przekazywanie lokali w inwestycyjnych

“Rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań na kolejnych warszawskich inwestycjach: Marina Mokotów i Wilno. Planowaliśmy oddać pierwsze lokale na tych osiedlach w maju bieżącego roku. Dziś możemy poinformować, że pomimo wyzwań związanych z pandemią ten termin został dotrzymany. Podtrzymujemy też nasz całoroczny plan przekazań. Jesteśmy deweloperem z ponad 24-letnim doświadczeniem, którego wyróżnia stabilność finansowa, wiarygodność i terminowość przekazań. Te czynniki są szczególnie ważne dla klientów w obecnym otoczeniu rynkowym” – powiedział dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w Dom Development Jerzy Bieniewski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przekazywany aktualnie etap inwestycji Marina Mokotów to dwa 6- i 7-piętrowe budynki, w których powstało łącznie 215 apartamentów i 7 lokali usługowych. W ofercie pozostało ok. 30 gotowych apartamentów, w tym część z bezpośrednim widokiem na park. Druga inwestycja, na której rozpoczęto wydawanie kluczy to kolejny fragment znanego, wieloetapowego osiedla Wilno. Przekazywane lokale znajdują się w czterech 3-piętrowych budynkach, w których powstały łącznie 162 mieszkania w segmencie popularnym, wskazano również.

“Marina Mokotów to prestiżowy projekt z segmentu premium, otoczony zielenią, w tym specjalnie stworzonym dla mieszkańców parkiem. W sprzedaży pozostało ok. 30 apartamentów, część z bezpośrednim widokiem na park. Wilno jest z kolei wieloetapowym projektem z segmentu popularnego, który zdobył ogromną popularność wśród klientów. Starannie zaprojektowane części wspólne, otoczenie zieleni i własna stacja kolejowa przyciągają kolejnych mieszkańców” – podsumował Bieniewski.

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here