Naga MarketsDom Development rozpoczął przekazania 447 lokali w inwestycji Marina MokotówDom Development zgodnie z harmonogramem rozpoczął wydawanie kluczy do 420 apartamentów oraz 27 lokali usługowych w 4 budynkach ukończonych w ramach inwestycji Marina Mokotów, podała spółka. W ramach całej nowej odsłony Mariny Mokotów zrealizowano łącznie 726 apartamentów i 40 lokali usługowych, podano.

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce

“Miło mi poinformować, że pomimo wyzwań związanych z pandemią ukończyliśmy kolejną inwestycję zgodnie z planem. Blisko 25-letnia historia Dom Development pokazuje, że jesteśmy graczem stabilnym finansowo, dbającym o jakość i terminowość realizacji, co w obecnej, wyjątkowej sytuacji jest dla klientów szczególnie ważne. Aktualnie przekazywane Apartamenty Marina Mokotów to nowa odsłona rozpoznawalnego i cenionego przez warszawiaków projektu. Dogodna lokalizacja, ponadczasowa, elegancka architektura oraz różnorodne i przyjazne przestrzenie wspólne, w tym prywatny park na terenie inwestycji, to jej wyjątkowe atuty” – powiedział dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w Dom Development Jerzy Bieniewski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here