Naga MarketsDom Development: Euro Styl wprowadził do oferty 227 lokali w ramach Doki LivingEuro Styl z Grupy Dom Development uzyskał pozwolenie na budowę i rozpoczął sprzedaż 212 mieszkań i 15 lokali usługowych w dwóch budynkach pierwszego etapu projektu Doki Living w Gdańsku, podał Dom Development. Deweloper równocześnie wprowadził do oferty 114 loftów serwisowanych, które powstają w Montowni – odrestaurowanym, zabytkowym gmachu przystosowanym do funkcji hotelowej z centrum konferencyjnym i food hallem w części parterowej.

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa Dom Development na terenach postoczniowych Młodego Miasta

“Doki Living to pierwsza inwestycja mieszkaniowa na terenach postoczniowych Młodego Miasta. Jestem przekonany, że uczestniczymy w czymś bardzo ważnym, współtworząc jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska. Dokładamy starań, by jak najlepiej wpisać się w historyczny kontekst miejsca, tworząc spójną i wielofunkcyjną tkankę miejską” – powiedział prezes spółki Euro Styl Mikołaj Konopka, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W obecnej ofercie sprzedaży są dwa budynki – 5- i 8-piętrowy – połączone ze sobą pieszą kładką o industrialnym charakterze. Oferowane mieszkania i apartamenty mają od 25 do blisko 130 m2 (od 1 do 5 pokoi), podano również.

Projekt DOKI Living realizowany jest w trzech etapach, w których łącznie powstanie 670 mieszkań. Pierwsze dwa budynki zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2022 roku oraz w II kwartale 2023 roku.

W zabytkowym gmachu Montowni, która również otrzymała pozwolenie na budowę, na terenie inwestycji Doki, Euro Styl wprowadził do oferty 114 loftów serwisowanych. Są to w pełni wyposażone apartamenty o powierzchni od 37 do 51 m2 z łazienką i aneksem kuchennym.

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here