Naga MarketsEuro Styl – spółka zależna Dom Development – wprowadził do sprzedaży 88 mieszkań w ramach kolejnego etapu osiedla Zielony Południk w Gdańsku, podała spółka. Mieszkania z tego etapu przekazane zostaną w pierwszym kwartale 2022 roku.

Euro Styl wprowadził do sprzedaży 88 mieszkań w ramach kolejnego etapu osiedla Zielony Południk w Gdańsku,

We wprowadzanej właśnie ofercie nowego budynku znajduje się 88 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o  metrażach od 36 do 83 m2. Ceny lokali kształtują się od 247 tys. zł do 503 tys. zł, podano.

“Zielony Południk to świetne miejsce do życia dla każdego, w tym przyjazne dla rodzin. Otoczenie budynków i infrastruktura osiedlowa zostały zaprojektowane tak, by zachęcać dzieci i dorosłych do aktywności i do wspólnego spędzania czasu. Miniparki, ławki, pomost, grillowisko, zielniki – to miejsca tworzone z myślą o relaksie i integracji mieszkańców. Dodatkowym atutem osiedla są znajdujące się w odległości kilkuset metrów sklepy, przedszkola, szkoły i przychodnie” – podkreśliła kierownik sprzedaży w Euro Stylu Anna Tuszyńska, cytowana w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here