Naga MarketsEuro Styl – spółka zależna Dom Development – wprowadził do sprzedaży 124 mieszkań w inwestycji Nasze Miejsce powstającej przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, podała spółka.

Euro Styl uruchomił sprzedaż 124 mieszkań w Gdańsku

“W ramach nowej oferty Euro Styl wprowadza do sprzedaży 124 mieszkania (od 2 do 4 pokoi) o zróżnicowanym metrażu – od 39 m2 do 85 m2 Ceny lokali sięgają poziomu od 264 tys. zł do blisko 568 tys. zł. W hali garażowej będzie się mieścić 125 miejsc postojowych. Dodatkowo w ramach inwestycji przewidziano także naziemne stanowiska parkingowe. W budynkach znajdą się również 124 komórki lokatorskie” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ramach inwestycji powstaje sześć 3-piętrowych budynków, każdy z podziemną halą garażową. Poszczególne etapy inwestycji przekazywane będą między I a III kw. 2022 r.

“Nasze Miejsce to wyjątkowa przestrzeń do życia. Mieszkańcy odnajdą tu estetyczny, starannie zaprojektowany teren, sprzyjający wzmacnianiu więzi sąsiedzkich i pozwalający na odpoczynek od zgiełku miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się starodrzew, który będzie prawdziwą oazą dla osób ceniących kontakt z naturą. Niedaleko są placówki edukacyjne, handlowe, usługowe i medyczne. W zaledwie kilka minut dotrzeć można stąd do węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska czy Obwodnicy Trójmiasta, a w kilkanaście minut do Śródmieścia Gdańska czy lotniska” – powiedział dyrektor marketingu w Euro Stylu Bartosz Podgórczyk, cytowany w komunikacie.

Dom Development – jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce – jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here