Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest działalność na rynku budownictwa mieszkaniowego. Spółka realizuje swe prace wyłącznie na rynku krajowym, przede wszystkim w regionie warszawskim.domdev

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia 3,6%. Patrząc na nieco szerszy kontekst można dostrzec, że jest to najlepsza sesja w okresie kilkutygodniowych spadków. Prawdopodobnie jest to tylko korekta, gdyż szerszy trend od dawna pozostaje wzrostowy. Możliwe, że w piątek doszło do zainicjowania kolejnego impulsu wzrostowego. Cena odbiła bowiem od linii trendu i kluczowego wsparcia. Jeżeli tak będzie to kurs powinien kierować się w najbliższym czasie w stronę ostatniego szczytu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki.

ginorossi

W piątek spółka opublikowała dane dotyczące sprzedaży w listopadzie. Wyniki okazały się dobre, sprzedaż wzrosła o 16%. Rynek zareagował wzrostami 3,3%, wynik mógł być lepszy, jednak nie udało się utrzymać do zamknięcia maksimum sesyjnego. Widoczna jest próba odbicia po okresie spadkowym od wsparcia opartego o poprzedni dołek. Na wykresie tygodniowym udało się utworzyć formacje objęcia hossy. Wydaje się, że jeżeli piątkowe maksimum zostanie przełamane to zainicjowanie odbicia w górę stanie się faktem. W jednej z ostatnich rekomendacji spółkę wyceniono na 2,62 zł. Jest to poziom, na który można liczyć jeżeli wzrosty będą kontynuowane.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here