Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności spółki jest działalność na rynku budownictwa mieszkaniowego. Spółka realizuje swe prace wyłącznie na rynku krajowym, przede wszystkim w regionie warszawskim.

domdev w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy z pełną historią notowań wskazuje na kluczowy opór w rejonie 56 zł. W szerokim horyzoncie cena generalnie pnie się do góry, aczkolwiek zakres wahań przynajmniej od połowy ubiegłego roku jest dość niewielki i sugeruje trend boczny. Wydaje się więc, że większe wzrosty będą możliwe dopiero po wybiciu kluczowego oporu przy 56 zł.

domdev d1

Wykres dzienny pokazuje układ wznoszący trwający od sierpnia 2014 roku. Ostatnie kilka miesięcy to jednak ruch boczny. Ważne wsparcie to okolice 45,50 zł czyli dwa poprzednie dołki. Całkiem nieźle wygląda także linia trendu, więc wydaje się, że właśnie tam można szukać kolejnych impulsów wzrostowych. Notowania sugerują także, że inwestując w tę spółkę trzeba nastawić się raczej na dłuższy termin. Dynamika wzrostów powinna przyspieszyć dopiero po wybiciu wspomnianego oporu w okolicach 56 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here