Naga MarketsDolar w stosunku do franka szwajcarskiego umacnia się od początku obecnego tygodnia. Dodatkowo, na zamknięciu wczorajszej sesji udało się przełamać ubiegłotygodniowe maksima, które stanowiły jednocześnie szczyt podażowego pin bara.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, teraz cena testuje kluczowy obszar oporu pod 1.0067, który skupia tegoroczne maksima. Pozostaje pytanie o rezultat aktualnych zmagań z oporem. W przypadku odbicia, najbliższe wsparcie znajdziemy na 0.9856. Z kolei jeśli uda się trwale pokonać opór, potencjalnego celu dla wzrostów możemy szukać na wykresie tygodniowym.

USDCHF - cena testuje kluczowy obszar oporu pod 1.0067

Interwał tygodniowy ukazuje kluczowy opór na poziomie 1.0320. Ostatnie odbicie miało tam miejsce na przełomie 2016 – 2017 roku, kiedy to cena w ciągu pół roku przebyła drogę do wsparcia na 0.9575, z którego rozpoczęła się obecna zwyżka. Nieco mniej ważny poziom znajduje się w okolicach 1.0168, wypadają tam szczyty z marca 2017 roku.

Szukasz regulowanego brokera z bardzo niskimi spreadami oraz ofertą ponad 125 instrumentów? Być może broker Royal spełni Twoje oczekiwania!

USDCHF - kluczowy opór na poziomie 1.0320Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here