Naga Markets

FED nie dał do zrozumienia, że stopy procentowe mogą w przyszłym roku przekroczyć poziom 5,0 proc., a to co rynki oczekują, jest już w dużej mierze dyskontowane przez dolara. Zaczyna zanikać jeden z kluczowych motywów dla których amerykańska waluta była pchana w górę. Rynki może czekać czasowe przesilenie.

FED jest już w cenach

Mini-przewrót u torysów trwa. Premier Liz Truss zostanie odsunięta od tematów gospodarczych, które przejmie teraz nowy kanclerz skarbu Jeremy Hunt. To w połączeniu z “jastrzębim” komentarzem prezesa Bailey’a może oddalać perspektywę powrotu do słabego funta.

Złoty – kiedy polscy politycy skapitulują, jak Victor Orban, który w zeszłym tygodniu dał do zrozumienia, że Węgrzy mogą przyjąć euro?

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułKurs funta reaguje na doniesienia z Wielkiej Brytanii. Bieżący kalendarz makroekonomiczny
Następny artykułLazarus koncentrował się w ostatnich latach na atakach związanych z kryptowalutami
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here