Naga MarketsZeszły tydzień nie rozpieszczał analityków Buyr or Sell. Z racji że wielu z nich zakładało wzrosty ropy WTI, każdy z nich dostał porządnego “pstryczka w nos”. Z kolei wzrosty na srebrze oraz spadki na EURPLN zostały sowicie nagrodzone. Jak będzie tym razem? Wśród typowanych instrumentów znalazł się EURUSD, DAX, PKOBP, USDPLN, ponownie WTI oraz SP500. Szczegóły w najnowszym odcinku.


EUR/USD powróci w okolice 1,11? USD/PLN z take profit na wysokości 4 zł

Zdaniem Krzysztofa Kamińskiego, prowadzącego poniedziałkową odsłonę Buy or Sell, notowania eurodolara mają szansę silniejszego odbicia w kierunku 1,11 z obecnych poziomów. Niezwykle ciekawie prezentuje się również prognoza Marcina Kiepasa, dotycząca pary walutowej USD/PLN. Zdaniem analityka Tickmill, kurs dolara będzie wzrastał w okolice 4 złotych i właśnie tam ustawiłby take profit, ewentualny stop loss natomiast nad 3,92 zł:

Buy or sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Maksymilian Bączkowski i Krzysztof Kamiński dzielą się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here