Naga MarketsZeszły tydzień nie rozpieszczał analityków Buyr or Sell. Z racji że wielu z nich zakładało wzrosty ropy WTI, każdy z nich dostał porządnego “pstryczka w nos”. Z kolei wzrosty na srebrze oraz spadki na EURPLN zostały sowicie nagrodzone. Jak będzie tym razem? Wśród typowanych instrumentów znalazł się EURUSD, DAX, PKOBP, USDPLN, ponownie WTI oraz SP500. Szczegóły w najnowszym odcinku.


EUR/USD powróci w okolice 1,11? USD/PLN z take profit na wysokości 4 zł

Zdaniem Krzysztofa Kamińskiego, prowadzącego poniedziałkową odsłonę Buy or Sell, notowania eurodolara mają szansę silniejszego odbicia w kierunku 1,11 z obecnych poziomów. Niezwykle ciekawie prezentuje się również prognoza Marcina Kiepasa, dotycząca pary walutowej USD/PLN. Zdaniem analityka Tickmill, kurs dolara będzie wzrastał w okolice 4 złotych i właśnie tam ustawiłby take profit, ewentualny stop loss natomiast nad 3,92 zł:

Buy or sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Maksymilian Bączkowski i Krzysztof Kamiński dzielą się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here