Naga MarketsDolar (USD) i złoto z niewielkim zainteresowaniem. Oczekiwania na kolejne dane z USADzisiaj rano na globalnych rynkach finansowych nadal dominują optymiści, a bezpieczne przystanie, w tym USD i złoto, cieszą się relatywnie niewielkim zainteresowaniem. Niemniej, w późniejszych godzinach na rynku może pojawić się więcej emocji i więcej zmienności.

USA na tapecie wszystkich inwestorów

W trakcie dzisiejszej sesji pojawi się kolejna seria ważnych danych ze Stanów Zjednoczonych. O 14:30 pojawią się dane dotyczące handlu zagranicznego, jak również informacje z amerykańskiego rynku pracy. Z kolei o 16:00 opublikowane zostaną informacje dotyczące zamówień w przemyśle.

Najwięcej uwagi przyciągną oczywiście dane z rynku pracy, które będą obejmować nie tylko stopę bezrobocia i zmianę zatrudnienia w sektorze pozarolniczym i prywatnym, ale również cotygodniowe informacje dotyczące liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotnych.

O ile wszystkie odczyty będą ważne, to te ostatnie mogą pokazać, jak kształtuje się sytuacja na amerykańskim rynku pracy obecnie, gdy druga fala pandemii zaczyna z powrotem dawać się we znaki w niektórych stanach, głównie na południu USA.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here