Dolar przeceni się do 3,69 PLN? USD/PLN z potencjałem dalszego spadkuNotowania pary walutowej USD/PLN podczas środowej sesji handlowej nadal trzymają się utartego schematu handlu. Oznacza to, że wyłamany zakres wsparcia był podczas ostatniej sesji testowany przez kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego i owszem, rynek nadal generuje sygnały świadczące o możliwości dalszego spadku. Na ten moment wszystko zdaje się być w zasięgu poziomu 3,70 PLN oraz nieco niższego zakresu 3,69 PLN, jednak czy rynek dolara amerykańskiego wykona tego typu zejście jeszcze w tym tygodniu handlowym?

  • Ostatnia sesja podkreśliła jedynie sentyment pro-spadkowy na parze walutowej
  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego może w dalszym ciągu spadać
  • Rynek pary walutowej USD/PLN pokazuje przy tym, że cel to 3,69 PLN
  • Czy jednak para wygeneruje tego typu zejście jeszcze w tym tygodniu handlowym?

Dolar amerykański wykazuje dalsze tendencje spadkowe wobec polskiego złotego

Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego ewidentnie pokazuje, że sekwencja spadkowa może jedynie nabrać tempa podczas kolejnych sesji. Co prawda sytuacja może być na ostrzu noża podczas kolejnych sesji, ponieważ rynek jakby nie patrzeć na w kolejnych dniach dość istotne dane przed sobą – jednak mogą one równie dobrze posłużyć dalszemu zejściu. Z czysto technicznego punktu widzenia powoli wygenerowane jest potwierdzenie sekwencji spadkowej, która może nawet wybić wcześniej planowany zakres 3,70 PLN o 1 – 2 grosze podczas kolejnych sesji.

Dlatego też warto będzie szukać podczas kolejnych sesji sygnałów świadczących o możliwości dołączenia do dalszych zejść. Potencjał spadku co prawda nie jest jakiś wybitny, ale jak łatwo zauważyć – rynek póki co tendencje ma stricte spadkową, z czym raczej ciężko się będzie kłócić podczas kolejnych godzin sesji środowej.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 03.02.2021
Kurs dolara USDPLN H4 03.02.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here