Naga MarketsW ostatnich tygodniach na parze walutowej NZD/CHF obserwujemy zmagania ze strefą konfluencji oporu, która obejmuje horyzontalny poziom 0.6910 oraz linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z lipca 2017 roku.

W tym miesiącu pierwszy atak na strefę oporu miał miejsce w tygodniu kończącym się 8-go lutego. Wtedy też na wykresie utworzyła się niedźwiedzia formacja objęcia. Jednak w kolejnym tygodniu straty zostały odrobione, co dawało szansę na wzrosty.

W ostatnich tygodniach na parze walutowej NZD/CHF obserwujemy zmagania ze strefą konfluencji oporu

Z kolei w tym tygodniu notowania wyznaczyły nowe maksima, jednak po dzisiejszej publikacji, NZD znowu osuwa się do franka, co wskazuje na respektowanie strefy oporu.

Zmagania ze strefą konfluencji oporu są także dobrze widoczne po przejściu na wykres dzienny NZDCHF. Jak widać poniżej, celem dla sprzedających po odbiciu może być strefa wsparcia w obrębie poziomu 0.6710. Kolejne istotne wsparcie w przypadku kontynuacji spadków znajduje się w okolicach 0.6578.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

elem dla sprzedających po odbiciu może być strefa wsparcia w obrębie poziomu 0.6710


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here