Naga MarketsSpośród walut uwzględnianych w strategii TDiS, dwie wyróżniające się obecnie pod względem siły to dolar nowozelandzki i amerykański. Poniżej wskazuje pary walutowe z ich udziałem, które charakteryzują się wyraźnymi trendami.


AUDNZD

NZD umacnia się w stosunku do AUD i po okresie konsolidacji para AUDNZD przeszła do dynamicznego trendu spadkowego, gdzie notowania utrzymują się pod 20-okresową SMA z wykresu 4-godzinnego. Dziś kurs wyznaczył nowe minima, a zatem można będzie rozglądać się za okazjami do sprzedaży po korekcie.
NZD umacnia się w stosunku do AUD i po okresie konsolidacji para AUDNZD przeszła do dynamicznego trendu spadkowego

EURUSD

Notowania głównej pary walutowej pokonały w tym tygodniu kluczowe wsparcie na poziomie 1.1300. Dziś natomiast poziom ten testowany jest jako nowy opór, a ponadto znajduje się on w strefie zniesienia (33-66%). Można zatem wypatrywać sygnałów sprzedażowych. Warto przy tym mieć na uwadze kluczowe wydarzenia podczas dzisiejszej sesji, a mianowicie potencjalne rozstrzygnięcie ws. umowy dotyczącej Brexitu. Dodatkowo dziś mija termin naniesienia poprawek do włoskiego budżetu.

Notowania głównej pary walutowej pokonały w tym tygodniu kluczowe wsparcie na poziomie 1.1300

NZDCAD

Osłabienie na rynku ropy nie sprzyja dolarowi kanadyjskiemu, co na parze NZDCAD doprowadziło do powstania nowego impulsu wzrostowego. Jeśli pojawi się korekta, można będzie wypatrywać okazji zakupowych świadczących o jej zakończeniu.

USDCAD

Podobna sytuacja na USDCAD. Para wyznaczyła nowe maksima, jednak impet wzrostów po przełamaniu oporu wydaje się słabnąć, co może zaowocować korektą spadkową.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

USDCAD - Para wyznaczyła nowe maksima

NZDJPY

Nowy szczyt na parze NZDJPY potwierdza kierunek trendu. Korekta może dać okazję do wejścia w pozycje długą.

Nowy szczyt na parze NZDJPY potwierdza kierunek trendu


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here