Naga MarketsPo piątkowej publikacji nadzwyczaj pozytywnych danych makroekonomicznych, których odczyty przedstawiamy poniżej nastąpiło silne umocnienie się Dolara Kanadyjskiego. Mimo, że mamy już poniedziałkowy wieczór, CAD nie zwalnia tępa i pokonuje kolejne silne poziomy wsparcia/oporu.

Zrzut ekranu 2016-09-05 o 18.33.59

EURCAD – na tej parze walutowej spadki wynoszą już 2880 pkt i pokonały sile wsparcie 1.4434. Jeżeli w najbliższym czasie nie wydarzy się nic co mogłoby przemawiać za umocnieniem się Euro, wówczas spadki na tym instrumencie mogą osiągnąć nawet okolice poziomu 1.4290.

EURCAD H4
EURCAD H4

USDCAD – Tutaj zaobserwowaliśmy nieco mniejsze spadki bo „zaledwie” 2430 pkt. Warto również zwrócić uwagę, że wcześniejsza sytuacja techniczna również przemawiała za spadkami, dla których potencjalnym targetem może okazać się nawet wsparcie w okolicach poziomu 1.2525.

Już dziś zapisz się na środowy webinar na temat: Zarządzanie pozycją i kapitałem od Brokera RoboForex

USDCAD Daily
USDCAD Daily

CADCHF – wzrosty o 1280 pkt w ciągu dwóch dni nie są niczym zaskakującym. Warto jednak wziąć pod uwagę piątkowe przełamanie bardzo ważnego technicznego oporu 0.7537, które może otwierać drogę bykom nawet w okolice poziomu 0.7619.

CADCHF H4
CADCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here