Naga Markets


Spoglądając na notowania pary walutowej CADJPY zauważymy, że w skutek trwających niemal od początku roku, spokojnych wzrostów kurs dotarł w okolice niezwykle istotnego oporu, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza (póki co niewielka) reakcja podażowa. Trwał oderzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków a co za tym idzie, osłabienia dolara kanadyjskiego.

Kurs pary walutowej CADJPY
CADJPY Daily

Analizując obecną sytuację na interwale 15-minutowym dostrzec można natomiast, że aby większe spadki mogły się tu pojawić, kurs musiałby najpierw osunąć się poniżej poziomu 83.52. Jest to bowiem dolne ograniczenia trwajacej od ubiegłego piątku konsolidacji i dopiero wybicie z niej dołem mogłoby zmienić nastawienie rynku na pro-spadkowe.

Kurs pary walutowej CADJPY
CADJPY M15

Za potencjalnym osłabieniem dolara kanadyjskiego może także przemawiać obecna sytuacja na notowaniach pary EURCAD, której kurs osunął się dziś w okolice pokonanej już jakiś czas temu linii tendencji spadkowej. Jeżeli tylko wsparcie to zostanie trwale odrzucone, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych wzrostów.

Do handlu na parach walutowych z CAD polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej EURCAD
EURCAD Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynków – funt szterling największym przegranym sesji
Następny artykułKurs funta (GBP) tonie, a brytyjska giełda na najwyższych poziomach od listopada
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here