TMS


Spoglądając na notowania pary walutowej CADJPY zauważymy, że w skutek trwających niemal od początku roku, spokojnych wzrostów kurs dotarł w okolice niezwykle istotnego oporu, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza (póki co niewielka) reakcja podażowa. Trwał oderzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków a co za tym idzie, osłabienia dolara kanadyjskiego.

Kurs pary walutowej CADJPY
CADJPY Daily

Analizując obecną sytuację na interwale 15-minutowym dostrzec można natomiast, że aby większe spadki mogły się tu pojawić, kurs musiałby najpierw osunąć się poniżej poziomu 83.52. Jest to bowiem dolne ograniczenia trwajacej od ubiegłego piątku konsolidacji i dopiero wybicie z niej dołem mogłoby zmienić nastawienie rynku na pro-spadkowe.

Kurs pary walutowej CADJPY
CADJPY M15

Za potencjalnym osłabieniem dolara kanadyjskiego może także przemawiać obecna sytuacja na notowaniach pary EURCAD, której kurs osunął się dziś w okolice pokonanej już jakiś czas temu linii tendencji spadkowej. Jeżeli tylko wsparcie to zostanie trwale odrzucone, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych wzrostów.

Do handlu na parach walutowych z CAD polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej EURCAD
EURCAD Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here