Naga MarketsDolar kanadyjski znacznie traci w tym miesiącu do USD. Notowania USD/CAD znalazły się wczoraj na poziomie najwyższym od dwóch miesięcy.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs po odbiciu do strefy wsparcia tworzonej przez horyzontalny poziom 1.3130 oraz dolne ograniczenie trójkąta, szybko skierował się do oporu tej formacji niecałe 200-pipsów wyżej.

Powyższy opór pokonany został we wtorek, natomiast wczoraj wzrosty na USD/CAD były jeszcze silniejsze. W rezultacie kupującym udało się przełamać opór na 1.3374.

Akcja cenowa z ostatnich dni wskazuje na znaczną przewagę byków i może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych. Byki mogą szukać setupów na long po cofnięciu do jednego z przełamanych oporów (1.3318 oraz 1.3374), które mogą teraz zapewniać wsparcie.

Utrzymanie trendu wzrostowego daje szansę na wzrost do maksimów z obecnego roku znajdujących się w okolicach 1.3660. Bycze nastawienie zostanie zakwestionowane w monecie zamknięcia sesji z powrotem w strefie tworzonej przez trójkąt.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here