Naga MarketsWe wczorajszym przeglądzie rynkowym wspomniałem o ważnym wsparciu na parze walutowej USD/CAD. Rynek zgodnie z założeniami dotarł do zakładanego poziomu, gdzie pojawił się popyt. Czy dziś zobaczymy wzrosty na tym walorze? Aktualnie za jednego dolara amerykańskiego trzeba zapłacić 1,3365 dolara kanadyjskiego. Jak wygląda sytuacja techniczna na kursie USD/CAD?


Kurs dolara kanadyjskiego dociera do wsparcia

Kurs dolara amerykańskiego do kanadyjskiego (USD/CAD) dotarł wczoraj do poziomu wsparcia wynikającego z lokalnego układu 1:1 (czerwone prostokąty). Nie jest to co prawda układ Overbalance (który zaznaczyłem kolorem niebieskim), niemniej korekta ma ponad 100 pipsów zasięgu, dlatego warto brać ją pod uwagę. Aktualnie wsparciem jest broniony wczoraj poziom 1,3350. Niewykluczony jest oczywiście ponowny jego test, niemniej dopóki znajdujemy się powyżej, bardziej prawdopodobne są dalsze wzrosty.

Zobacz także: Możliwe spadki na USD/CHF

Wykres dolara kanadyjskiego

Struktura korekcyjna na niższym interwale czasowym

Patrząc na niższy przedział czasowy – H1, widzimy powolne spadki. Nie ma tutaj dużej paniki, dlatego można wnioskować, że jest to korekta ostatnich silnych wzrostów. Poziom 1,3350 pozostaje wsparciem. Wybicie linii prowadzonej po ostatnich szczytach, może doprowadzić do pojawienia się momentum wzrostowego. Celem dla pozycji długich jest oczywiście nowy szczyt. Dopiero wybicie dołem poziomu 1,3350 może doprowadzić do większych spadków.

Wykres dolara kanadyjskiegoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here