Naga MarketsDolar zyskał znacznie wobec większości walut w miniony piątek. Na USD/JPY wzrost ten kontynuowany jest także w kolejnych dniach, a wczoraj kupującym udało się doprowadzić do zamknięcia sesji ponad szczytem z czerwca przy 108,79.

Ostatni wzrost kwestionuje trend spadkowy w jakim wcześniej poruszały się notowania dolara wobec jena. Jednakże przed kupującymi stoi teraz kolejne wyzwanie jakim jest pokonanie najbliższego oporu przy 109,20 (wcześniejsze wsparcie).

Kurs dolara do jena (USD/JPY) - wykres dzienny - 10 lipca 2019
Kurs dolara do jena (USD/JPY) – wykres dzienny – 10 lipca 2019

W krótkim terminie, traderzy mogą obserwować linię trendu z wykresu 4-godzinnego biegnącą od dołka z czerwca br. Jeśli notowania będą utrzymywać się ponad tą linią na zamknięciach kolejnych interwałów, wzrośnie szansa kontynuacji wzrostów przy zachowaniu ich obecnej dynamiki.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs dolara do jena (USD/JPY) - wykres 4-godzinny - 10 lipca 2019
Kurs dolara do jena (USD/JPY) – wykres 4-godzinny – 10 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here