Naga MarketsNotowania dolara do franka (USDCHF) od niemal dwóch miesięcy poruszają się w zakresie, który poprzedzał trend spadkowy. Ostatnie dni przynoszą kolejne testy dolnego ograniczenia tego zakresu. Gdzie może dalej kierować się cena?

Podczas wczorajszej sesji kurs wyznaczył nowe minima i tym samym znalazł się na poziomach widzianych ostatnio we wrześniu 2018 roku. Jednakże do zamknięcia sesji na rynek powrócili kupujący i zdołali utrzymać kontrolę.

W rezultacie opisanej wyżej akcji cenowej, na wykresie dziennym USDCHF powstał byczy Outside Bar, który daje szansę na odbicie od wsparcia zakresu przy 0,9693.

Jeśli pro-wzrostowy scenariusz zrealizuje się w trakcie nadchodzących dni, kupujący mogą przetestować poziom 0,9807, który wcześniej działał jako wsparcie, a teraz może się sprawdzić w roli oporu. Należy jednak pamiętać, że konsolidację poprzedzał trend spadkowy, a zatem dominujący jest kierunek południowy.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara do franka (USDCHF) - wykres dzienny - 14 sierpnia 2019
Kurs dolara do franka (USDCHF) – wykres dzienny – 14 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here