Naga MarketsComparic24.TV oraz Admiral Markets zapraszają na kolejną odsłonę programu zatytułowanego „Rynkowe bitwy Admirałów”, w którym na początku każdego tygodnia omawiany jest kalendarz makroekonomiczny oraz wybrane, najciekawiej wyglądające walory inwestycyjne. Program prowadzą analitycy Admiral Markets, Jan Kotowski oraz Kamil Jaros.

RBA, BoC i NFP czekają na inwestorów w tym tygodniu – jak zareaguje kurs dolara (USD)?

W poniedziałek, 2 września, w związku z obchodami Święta Pracy, z sesji wykluczone są Stany Zjednoczone oraz Kanada, co będzie miało bardzo duży wpływ na płynność i funkcjonowanie głównych rynków walutowych. W pierwszym tygodniu września inwestorzy czekają na decyzję RBA w sprawie stóp procentowych i na odczyt NFP, które powinny zwiększyć zmienność walut otwierających się po weekendzie bardzo stabilnie.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here