Naga MarketsPo okresie słabości par z antypodów, a mianowicie dolara australijskiego i nowozelandzkiego, sytuacja w krótkim terminie zaczyna się zmieniać. Na wykresach 4-godzinnych tych walut zmieniają się bowiem trendy krótkoterminowe, co może dać okazje do spekulacji.

Przy okazji zapraszam na dzisiejszy webinar, podczas którego będę mówił o strategii TDiS. Startujemy o godz. 20:00. Webinar jest darmowy, jednak liczba miejsc ograniczona. Rejestracja pod linkiem >>


EURAUD

Po długim ruchu wzrostowym, para walutowa EURAUD straciła impet, a na wykresie 4-godzinnym trend zmienił się na spadkowy. Jak bowiem widzimy, sekwencja dołków i szczytów kieruje teraz notowania na południe. Jeśli chodzi o strategię TDiS, można rozglądać się za okazjami do sprzedaży po korekcie.

GBPUSD

Z kolei na GBPUSD trwa trend wzrostowy, gdzie jako dynamiczne wsparcie dobrze sprawuje się 20-okresowa SMA. Obecnie notowania przebywają w strefie wsparcia, co sprawia, że możemy szukać okazji zakupowych.

EURNZD

Sytuacja podobna do tej, którą omawiałem wyżej (EURAUD). Tu również po długim ruchu wzrostowym na wykresie 4-godzinnym doszło do odwrócenia trendu. W krótkim terminie obowiązuje kierunek południowy.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

NZDUSD

Na parze walutowej NZDUSD wybity został istotny opór krótkoterminowy blisko 0.6610, a układ dołków i szczytów na wykresie 4-godzinnym faworyzuje stronę popytową. Można będzie tu rozglądać się za sygnałami kupna po korekcie. Podobna sytuacja na NZDJPY.

AUDJPY

Na AUDJPY wybity został opór w okolicach 80.60, a trend zmienił się na wzrostowy. Można będzie rozglądać się z okazjami do kupna. Należy jednak wziąć pod uwagę opór blisko 81.80.

USDJPY

Para walutowa USDJPY kreśli coraz wyższe dołki i szczyty na wykresie 4-godzinnym, a panującą obecnie korekta zaprowadziła jej notowania do strefy wsparcia, która zbiega się z 20-okresową SMA. Prawidłowy sygnał kupna może posłużyć do zajęcia pozycji długiej.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here