Naga Marketsznak z kanguremWynik PKB w Australii gorszy od oczekiwań. Bitcoin na poziomie 7100 dolarów, co oznacza spadek o prawie 50% od tegorocznych szczytów. Szykuje się największy pozew przeciwko firmie Volkswagen w Wielkiej Brytanii. Senacka Komisja Budżetu i Finansów Publicznych w Polsce opowiedziała się za odrzuceniem ustawy o finansowaniu tak zwanych “trzynastych emerytur” z obecnego funduszu dla niepełnosprawnych. Krzysztof Kamiński omawia najważniejsze wydarzenia ostatnich kilkunastu godzin na antenie Comparic24.tv. Na przegląd wybranych informacji rynkowych zaprasza Comparic24.tv oraz broker XM.


AUD najsłabszą walutą środy. Kurs dolara australijskiego koryguje po silnych dwudniowych wzrostach

Nocna publikacja australijskiego PKB za trzeci kwartał mocno zaskoczyła inwestorów, niestety od strony negatywnej. W momencie gdy konsensus analityczny zakładał utrzymanie prognoz PKB kwartalne na wysokości 0,5%, to dynamika spowalniała do 0,4% kw/kw wpływając negatywnie na nastroje rynkowe. Dynamiki spadkom AUD/USD dodał fakt, że popularny aussie rósł dynamicznie przez dwie sesje z rzędu i testował trzytygodniowe maksima.

W efekcie kurs dolara australijskiego traci do amerykańskiego kuzyna ponad 0,3% i jest najsłabszą walutą środowego przedpołudnia.

Partnerem programu „To warto wiedzieć”, emitowanego codziennie o godzinie 09:00 na antenie Comparic24.tv jest międzynarodowy broker XM posiadający licencje CySEC, ASIC i FCA. Rozpocznij handel już od 5 dolarów i dołącz do ponad milionowej bazy klientów XM:

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA XM I ZAŁÓŻ KONTOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here