Dolar amerykański zyskuje w nocy 7 gr. Para USD/PLN notowana po 3,91 PLNKurs dolara amerykańskiego względem polskiego złotego podczas dzisiejszej sesji generuje ogromną zmienność. Rynek podatny jest obecnie na wybory prezydenckie w USA, kiedy ruch na parze walutowej USD/PLN przekracza zasięg 7 groszy. Obecnie w momencie pisania analizy rynek dociera do poziomu 3,91 PLN jednak to zdecydowanie nie koniec dużej zmienności podczas środowej sesji handlowej. Ciężko przy tak ważnych danych wskazać potencjalny kierunek rynku, jednak wszystko wskazuje obecnie na możliwość utrzymania się dolara powyżej 3,85 PLN.

  • Dolar amerykański podczas środowej sesji podatny na bardzo duże wahania
  • Warto będzie zatem uważać podczas handlu na parze USD/PLN
  • Zdaje się, że póki co dolar może utrzymać się powyżej wsparcia na poziomie 3,85 PLN
  • Jednak czy będzie on na tyle silny, by dalej kontynuować podejścia?

Kurs dolara amerykańskiego stoi obecnie w centrum uwagi inwestorów – para USD/PLN na wykresie H4

W tym momencie para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie 3,90 – 3,91 PLN, jednak to wszystko może zmienić się w ułamku sekundy w kolejnych godzinach, kiedy to zliczane są głosy wyborów prezydenckich w USA. Zdecydowanie wydarzenie to stoi w centrum uwagi, tak jak i same wahania dolara amerykańskiego. Ciężko w tym momencie przewidzieć dalszy rozwój sytuacji, jednak patrząc technicznie na wykres – szansa na utrzymanie się dolara powyżej 3,85 PLN, czyli brak testowania dołków z nocy – jest dość spora.

Jeśli wszystko zmierzać będzie w podobnym kierunku jak poranna reakcja dolara amerykańskiego względem polskiego złotego – wówczas oczekiwać będzie można dalszych wzrostów. W tym nawet do strefy 3,95 PLN, która może okazać się kolejnym celem dla pary. Warto trzymać będzie dziś rękę na pulsie i reagować w momencie ogłoszenia oficjalnych wyników.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 04.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 04.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here