Dolar amerykański traci. USD/PLN wyłamuje wsparcie i kieruje się do poziomu 3,70 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas środowej sesji handlowej wyłamuje wsparcie, które było bardzo istotne dla dalszego kreowania ruchu na tym rynku. W tym momencie para walutowa USD/PLN dociera do zakresu 3,74 PLN i wszystko wskazuje na to, że kolejne dni mogą stać pod znakiem zdecydowanej przeceny. Czyżby zakres pełnego poziomu 3,70 PLN przyciągał obecnie amerykańską walutę? Spójrzmy na wykres pary walutowej USD/PLN z perspektywy interwału czasowego H4, aby ocenić co dalej jest możliwe na tym rynku.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego spada poniżej zakresu wsparcia
  • Oznacza to dla pary USD/PLN niechybne otworzenie sobie drogi do dalszych spadków
  • W tym momencie mówi się o możliwości spadku około 4 groszy w pierwszym ruchu
  • Jeśli rynek nie wróci powyżej 3,75 PLN zejście w ciągu kolejnych dni może być głębsze

Dolar amerykański wykonuje szybki zwrot akcji – para USD/PLN wybija ważne wsparcie cenowe

W tym momencie zdecydowanie można powiedzieć, że kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego wykonał całkiem nieoczekiwany zwrot akcji. Jeszcze podczas wczorajszej sesji handlowej mowa była o możliwości utrzymywania się powyżej zakresu wsparcia – oraz możliwego kolejnego testu zakresu średniej kroczącej, która bądź co bądź utrzymywała rynek w spadkowym sentymencie. W tym momencie już widać, że dolar amerykański podczas wtorkowej sesji dostał sporego obciążenia po kolejnym teście wsparcia co oznacza nadal trwającą przewagę obozu niedźwiedzi.

Zatem podczas kolejnych sesji handlowych warto będzie przyglądać się w kierunku wygenerowania przez rynek kolejnego sygnału spadkowego tak, aby móc dołączyć na testy kolejnych stref. Obecnie poziomem docelowym dla tego rynku może okazać się zakres 3,70 PLN, w ramach dalszego spadku.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 25.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 25.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. te wszystkie prognozy super specjalistow odnosnie np. kursu us$ do pln to wszystko tzwn BS. wiadomo ze te spece gryzi piory musza jakos zarobic i sie oczywiscie nie narobic. zenujace w kazdym linku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here