Dolar amerykański ponownie na dołkach. USD/PLN notowane po 3,6640 PLNNotowania dolara amerykańskiego podczas środowej sesji docierają ponownie do dołków mimo, iż wczoraj jeszcze rynek testował ponownie zakres bliski poziomu 3,71 PLN. W tym momencie para walutowa USD/PLN z powrotem spada do zakresu 3,66 PLN i wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy handel może skupiać się na potencjalnej obronie dolnych ograniczeń. Czy dolar amerykański wobec polskiego złotego jednak ponownie będzie w stanie się wybronić przed spadkami? Spójrzmy na wykres H4 pary USD/PLN.

  • Kurs dolara amerykańskiego podczas środowej sesji spada podobnie do dołków
  • Oznacza to, że para walutowa USD/PLN ponownie oscyluje w zakresie 3,66 PLN
  • W tym momencie odbywać się może ponownie test wsparcia i obrony wykresu przed spadkami
  • Czy jednak dolar amerykański wybroni się po raz kolejny? Warto obserwować wykres H4 pary USD/PLN

Dolar amerykański w natarciu – dolne ograniczenia mogą być dziś ponownie testowane

W tym momencie patrząc na wykres H4 dolara amerykańskiego widać, że ten wobec polskiego złotego nadal nie ustaje w spadkach. Chociaż jeszcze podczas wczorajszej sesji faktycznie ponownie testowaliśmy zakres wskazywany w porannej analizie, to znaczy zakres 3,70 PLN – 3,71 PLN, to rynek ponownie nie był w stanie utrzymać się powyżej tego zakresu. Dlatego też podczas kolejnych sesji warto będzie obserwować jak dalej ten rynek będzie się zachowywał. Jeśli wsparcie zostanie wyłamane – wówczas będzie to informacja, że dolar otwiera sobie drogę do dalszych spadków – w tym również do zakresu 3,60 PLN.

Obrona zakresu może dać z kolei ponowne szanse na odreagowanie, chociaż z dnia na dzień szansa na to jest coraz to mniejsza. Warto zatem dziś obserwować reakcję dolara na dołkach.

wykres Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 09.12.2020
Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 09.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here