Notowania dolara amerykańskiego podczas wtorkowej sesji handlowej wobec polskiego złotego zdaje się pozostawać w tym samym przedziale, choć podczas wczorajszego ruchu widocznie rynek testował zarówno dolne jak i górne ograniczenie ruchu. To oznacza, że na parze USD/PLN wraca nieco zmienność i można będzie wobec kolejnych sesji oczekiwać nieco bardziej pewnego ruchu. Jeśli w ten sposób faktycznie rynek ma reagować – wówczas dobrze będzie przyglądać się w dalszym ciągu zakresowi oporu na strefie 3,75 – 3,76 PLN.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego pokazuje nieco większą zmienność
  • Nadal rynek co prawda oscyluje w tym samym zakresie, jednak daje szansę na wyrwanie się z zakresu konsolidacji
  • Podczas wtorkowej sesji warto będzie zatem, obserwować ponownie parę USD/PLN
  • Jeśli opór nadal będzie utrzymany, rynek może dać szansę na dalsze spadki

Notowania dolara amerykańskiego na drodze po większą zmienność i zasięg ruchu

Właśnie rozpoczyna się nowa sesja handlowa – wtorkowa, która wykazać powinna podczas kolejnych godzin czy to co widzieliśmy wczoraj, czyli nieco większa zmienność jest jednorazowym ruchem, czy dolar uświadczy w kolejnych dniach większą zmienność niż ostatnio. Warto zatem powrócić do przeglądania pary walutowej USD/PLN, ponieważ w każdym momencie może rynek te wygenerować kolejne sygnały handlowe. Niestety rynek ten nadal znajduje się obecnie w tej samej strefie – jednak jeśli przetestowany zostanie poziom ostatniego oporu, którym nadal jest poziom 3,76 PLN – można będzie uważać, że w dalszym ciągu presja podażowa jest na tym rynku zauważalna.

Dlatego też warto szukać w dalszym ciągu raczej sygnałów pro-spadkowych, aniżeli handlu na kontrę. Przynajmmniej taki stan rzeczy będzie racjonalny póki para z dolarem nie wybije ponownie zakresu 3,76 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 01.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 01.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here