Dolar amerykański notowany po 3,7440 w poniedziałek. USD/PLN nadal w tej samej strefieO kursie dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego niewiele można powiedzieć podczas poniedziałkowej sesji handlowej – przynajmniej do tego momentu. Para walutowa USD/PLN oscyluje dokładnie w tym samym zakresie, w jakim widzieliśmy wykres w ostatnich dniach i nadal jedyne na co można czekać, to na dalsze wyklarowanie sytuacji. Zdecydowanie jednak dziś rynek wraca w pełni sił po ostatnim okresie świąt w USA, dlatego można będzie niedługo oczekiwać nieco większej zmienności na rynku. Czy zatem kolejne dwie – trzy sesje będą dla osób interesujących się rynkiem dolara amerykańskiego kluczowe?

  • Kurs dolara amerykańskiego nie rozpieszcza inwestorów zmiennością w ostatnich dniach
  • Para walutowa USD/PLN oscyluje dokładnie w tym samym zakresie ruchu
  • Zdaje się jednak, że w związku z powrotem USA zmienność na parach może być większa
  • Jeśli zatem rynek w najbliższych dniach pokaże nieco większe ruchy, będzie można powiedzieć o parze coś więcej

Kurs dolara amerykańskiego staje przed wyzwaniem zwiększenia zakresu ruchu

Patrząc na wykres dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H4 widać, że rynek ten ewidentnie stracił na zmienności. Ruch ogranicza się dosłownie do kilkunastu pipsów i ciężko jest oszacować nawet co dalej para walutowa USD/PLN może mieć w zamiarze. Nadal z technicznego punktu widzenia trwamy w spadkach – co do tego nie ma wątpliwości widząc, że rynek znajduje się nadal poniżej zakresu wsparcia 3,76 PLN. Jednak czy powrót USA na rynek w pełni sesji pozwoli na to, aby kolejne dni pokazały coś więcej?

Obecnie nadal warto trzymać się obok, obserwując co w najbliższym czasie będzie w stanie wygenerować dolar amerykańskie – ponieważ obecnie zakres ruchu nie pozwala na zbytni handel.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 30.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 30.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here