Dolar amerykański nadal notowany po 3,80 PLN. USD/PLN w konsolidacjiKurs dolara amerykańskiego podczas rozpoczynającej się piątkowej sesji handlowej wobec polskiego złotego pokazuje, że rynek co prawda nadal utrzymuje się w tym samym zakresie, jednak impet ruchu zamarł kompletnie. Dlatego też wiele od pary walutowej USD/PLN podczas dzisiejszej sesji nie będzie się oczekiwać. Zdaje się, że rynek dolara amerykańskiego popadał w stagnację i dopóki nie pojawią się dane mające wpływ na ten rynek – nie pojawi się również nic nowego. Ale czy szansa na podejście jest wraz z tym przekreślona?

  • Dolar amerykański podczas piątkowej sesji zamiera w tym samym zakresie ruchu
  • Oznacza to dla pary USD/PLN możliwość zwykłej konsolidacji na strefie
  • Oczekuje się jednak nadal osiągnięcia przez parę zakresu 3,84 PLN
  • Mimo wszystko warto jednak będzie uważać podczas dzisiejszego handlu na parze

Kurs dolara amerykańskiego po stronie trendu bocznego – para USD/PLN na wykresie H4

W tym momencie patrząc na rynek pary walutowej USD/PLN, czyli kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego widać, że rynek zwyczajnie nie jest w stanie dalej kontynuować zmienności zainicjonowanej podczas ostatnich sesji – głownie na danych. Obecnie dolar amerykański ma szansę na stagnację na obecnym zakresie, co nie dobrze wróży handlowi intraday na parze. Jednak nie przekreśla to całkowicie jeszcze możliwości planowanego podejścia dolara do zakresu najbliższego oporu jakim nadal jest strefa 3,84 PLN.

To właśnie ten poziom może być dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego dalszym targetem – choć jak widać po samym wykresie H4, nieco bardziej wymagającym. Dlatego podczas kolejnych sesji warto będzie zwrócić uwagę na to, czy rynek nie będzie nadal generował sygnałów świadczących o możliwości dołączenia do ruchu wzrostowego.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 13.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 13.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here