Naga MarketsComparic.pl razem z brokerem XM nieprzerwanie od trzech lat zapewnia inwestorom detalicznym dostęp do bezpłatnej wiedzy w trakcie seminariów i spotkań online. Tym razem chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w wakacyjnej, lipcowej odsłonie spotkań webinarowych, które jak zwykle prowadzą redaktorzy doskonale znani na łamach naszego portalu.


Tak było w Warszawie

Jak na razie jedyne, choć prawdopodobnie nie ostatnie seminarium stacjonarne brokera XM na terenie Polski odbyło się w Warszawie, 10 czerwca. Uczestnicy tego wyjątkowego spotkania mogli zapoznać się z dwoma, kompletnymi strategiami inwestycyjnymi naszych redaktorów – Krzysztofa Wiwatowskiego oraz Arkadiusza Jóźwiaka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź relację z całego wydarzenia>>>

Poza cenną wiedzą rynkową przybyli do warszawskiego hotelu Sheraton mieli szansę na zdobycie biletów na mecz Polska-Rumunia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 oraz wyjazdu na Wielki Finał Światowych Mistrzostw Forex Milion Dolarów XM w Tajlandii.

Technika, psychologia i bieżąca sytuacja rynkowa

Agenda lipcowych spotkań została zaplanowana w taki sposób, aby swoją tematyką trafić w gusta zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych traderów detalicznych. Na przestrzeni miesiąca skupimy się na zagadnieniach związanych z typową analizą techniczną, psychologią inwestowania, fundamentami oraz przeglądem aktualnej sytuacji rynkowej.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARACH

Pełny plan spotkań – odbywających się co poniedziałek o godzinie 20:00 (dodatkowe webinary czasami we wtorki) znajduje się poniżej:

  • 3 lipca, Zlecenia obronne stop loss – prowadzący Adam Rak – Zlecenie obronne to podstawa każdej transakcji spekulacyjnej. Tymczasem większość inwestorów zapomina jak ważna jest optymalizacja tego aspektu tradingu. Istnieje wiele metod ustawiania SL w oparciu o różne wartości i warto je poznać już na początku.
  • 10 lipca – Proporcje Fibonacciego w tradingu – prowadzący Adam Rak – Proporcje Fibonacciego na gruncie giełdowym znalazły szerokie grono zwolenników i urosły niemal do rangi religii. Można w nie wierzyć albo nie, ale ciężko zaprzeczyć, że “coś w nich jest”.
  • 17 lipca – Psychologia tradingu – prowadzący Łukasz Nowacki – Podczas webinarium pokażemy jakie błędy są najczęściej popełniane przez graczy, dlaczego gracze stale popełniają te same błędy, jaka jest i geneza oraz zaprezentujemy podstawowe rozwiązania często powtarzających się błędów, wynikających z przyczyn psychologicznych.
  • 18 lipca – Psychika, czyli najsłabszy element każdego systemu – prowadzący Łukasz Nowacki – Webinar poświęcony psychologii tradingu czyli co sprawia, że część osób nie potrafi zarabiać, mimo że stosuje taki sam system jak osoby wygrywające. Jakie są cechy osób wygrywających, jak zapanować nad emocjami podczas tradingu. Jakie rady dają najlepsi inwestorzy. Podczas webinarium uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w teście psychologicznym.
  • 24 lipca – Piramidowanie pozycji – prowadzący Łukasz Nowacki – Podczas webinaru zaprezentowane zostaną różne style piramidowania pozycji, poznasz jaki wpływ może mieć piramidowanie na stan depozytu oraz pokażemy dobre i złe strony tego zjawiska. Poznasz czym różnią się piramidowanie od tzw. uśredniania strat.
  • 25 lipca – Zarządzanie kapitałem – prowadzący Łukasz Nowacki – Podczas webinaru pokazane zostaną różne metody zarządzania pieniędzmi, sposoby szacowana ryzyka i nauka jego kontrolowania.
  • 31 lipca – Przegląd rynków z Comparic – prowadzący Arkadiusz Jóźwiak – Trader i redaktor Comparic.pl poprowadzi na żywo przegląd rynków wykorzystując podstawowe narzędzia analizy technicznej. Dołącz i sprawdź jakie sygnały inwestycyjne Arek znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru analizowanych instrumentów oraz zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania.

Wszystkie webinary są nagrywane, dzięki czemu zarejestrowane osoby otrzymują materiały wideo bezpośrednio na swojego maila. Pozwala to utrwalić wiedze, jak i skorzystać z seminarium online osobom, które nie mogły być obecne w trakcie jego realizacji w czasie rzeczywistym. Spotkania są całkowicie bezpłatne, XM wymaga jedynie założenia darmowego rachunku rzeczywistego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here