Naga MarketsFundusze ETF od 30 lat podbijają serca inwestorów na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych wybucha wręcz pasywna rewolucja – na rynku akcji aktywa funduszy pasywnych przewyższają już aktywa funduszy zarządzanych aktywnie. Inwestorów przyciągają niskie koszty, transparentność oraz szeroki wybór strategii.

W Polsce ETF-y są jeszcze mało znanym instrumentem. Dlatego 22-23 września odbędzie się konferencja PASYWNA REWOLUCJA. Organizatorem konferencji jest Stockbroker.pl, a patronem honorowym Giełda Papierów Wartościowych.Celem konferencji jest pokazanie:

  • czym są fundusze pasywne
  • jak w nie inwestować
  • jakie są aktualne trendy na tym rynku

Program konferencji obejmuje:

  • 3 panele dyskusyjne 
  • 20+ wykładów

Udział w konferencji weźmie szerokiego grono przedstawicieli rynku funduszy pasywnych, w tym instytucje zagraniczne:

  • Blogerzy finansowi
  • Dostawcy funduszy ETF
  • Domy maklerskie
  • Inne instytucje związane z funduszami pasywnymi

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się przed lub w trakcie konferencji. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie konferencji.

ZAREJESTRUJ SIĘ


Stockbroker.pl jest portalem edukacyjnym, założonym przez Artura Wiśniewskiego, maklera papierów wartościowych. Działalność edukacyjna obejmuje też organizowanie konferencji. Poprzednie wydarzenie, JAK INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE, zgromadziło prawie 6 000 uczestników.

invest


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułNotowania kontraktów na złoto utrzymują się w pobliżu poziomu 1800 USD za uncję
Następny artykułTauron nie zakłada istotnej zmiany długu netto grupy po zbyciu Taurona Wydobycie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here