Naga Marketskwi comparicKiedy uczniowie odebrali swoje świadectwa, studenci skończyli sesję, a osoby pracujące myślą o zasłużonych urlopach, Comparic.pl nie zwalnia tempa. Na okres gorącego lata razem z brokerem uTrader przygotowaliśmy dla Państwa cykl webinarów zatytułowanych “Wakacyjny Kurs Inwestycyjny” (WKI). W jego ramach odbędzie się 7 spotkań (co 2 tygodnie), które do końca września mają przygotować naszych czytelników do samodzielnego wejścia w świat tradingu!


Pełny harmonogram spotkań

Seria darmowych webinarów została stworzona z myślą o traderach opcji binarnych – jednak również osoby zainteresowane FX oraz giełdą znajdą tutaj coś dla siebie. Będziemy mówili bowiem o zarządzaniu kapitałem, klasycznej AT, formacjach świecowych, wskaźnikach i budowie systemu inwestycyjnego. Zobacz pełny harmonogram – zawsze w środę, zawsze o 20:00:

  • 6 lipca – Wejdź w świat opcji binarnych – Szkolenie wprowadzające do zagadnienia opcji binarnych i przygotowujące do kolejnych spotkań. Pierwsze spotkanie z cyklu “Wakacyjny Kurs Inwestowania uTrader” prowadzony przez redaktorów Comparic.pl.
  • 13 lipca – Trend jest Twoim przyjacielem. MetaTrader 4 też – “Trend is your friend” to jeden z najpopularniejszych sloganów rynkowych. My dodajemy do niego dodatkowo stwierdzenie, że platforma MT4 również. W trakcie drugiego spotkania “WKI” opowiemy sobie więc o trendzie oraz zastosowaniu najpopularniejszego narzędzia analitycznego wśród traderów detalicznych!
  • 3 sierpnia – Wskaźniki narzędziem zyskownego tradera – Trzeci z webinarów będący częścią cyklu: Wakacyjny Kurs Inwestowania, gdzie uTrader razem z Comparic.pl wprowadza Państwa w świat opcji binarnych. Tym razem skupimy się wskaźnikach, które są narzędziami każdego zyskownego tradera. W przeglądzie najpopularniejszych wskaźników oraz oscylatorów pokażemy sobie jak z nich korzystać oraz konfigurować je w codziennym handlu.
  • 17 sierpnia – Magiczne 5%, czyli o zarządzaniu kapitałem i ryzykiem – Czwarte spotkanie webinarowe będące częścią cyklu Wakacyjny Kurs Inwestowania, gdzie uTrader razem z Comparic.pl wprowadza Państwa w świat opcji binarnych. W trakcie webinaru rozmawiać będziemy o zarządzaniu kapitałem i dlaczego warto nie ryzykować więcej niż 5% na jedną transakcję. Omówimy to dokładnie na przykładach udowadniając, że MM to jeden z najistotniejszych elementów arsenału zarabiającego tradera.
  • 31 sierpnia – Analiza techniczna klasycznie – najskuteczniejsze formacje – Kolejne spotkanie w ramach Wakacyjnego Kursu Inwestowania poświęcone będzie dokładniejszemu wprowadzeniu do analizy technicznej. Tym razem omówimy podejście klasyczne traderów zachodnich, natomiast za dwa tygodnie podejście wywodzące się z Japonii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co głowa z ramionami robi na rynku albo jak wykorzystać na wykresie diamenty – to z pewnością jest to szkolenie dla Ciebie!
  • 14 września – Analiza techniczna według Japończyków – układy świecowe – W przedostatnim seminarium internetowym pod szyldem Wakacyjnego Kursu Inwestowania dokonamy przeglądu najpopularniejszych formacji świecowych propagowanych przez japońskich traderów. Jest to doskonałe uzupełnienie klasycznej AT, o której mówiliśmy dwa tygodnie wcześniej. Jeżeli chcesz nauczyć się odróżniać formacje objęcia, od króków, wisielców i ważek to nie może Cię zabraknąć!
  • 28 września – Zbuduj swój system inwestycyjny krok po kroku – Podsumowanie Wakacyjnego Kursu Inwestowania portalu Comparic.pl oraz brokera uTrader. Po wspólnie spędzonych trzech miesiącach przyszedł czas na podsumowanie wiedzy i podpowiedzi jak zbudować własny system inwestycyjny – razem przejdziemy przez wszystkie etapy po kroku, próbując zbudować strategię, która pozwoli zarabiać nam na opcjach binarnych w długim terminie!

Na kilka dni po zakończeniu kalendarzowych wakacji osoby, które będą śledziły Wakacyjny Kurs Inwestycyjny od samego początku powinny być w stanie rozpocząć samodzielną przygodę z rynkiem opcji binarnych!

Dostęp do nagrań, pytania w trakcie szkoleń

Kontynuując tradycyjne zasady, które staramy się wymuszać na brokerach, dla których prowadzimy szkolenia webinarowe, również w przypadku KWI każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrań już na kilka dni po zakończeniu webinaru. 

Jeżeli nie pasuje Ci więc data lub godzina wystarczy się zarejestrować, a webinar trafi na Twoją skrzynkę mailową!

Dodatkowo chcemy, aby wakacyjne spotkania miały jak najciekawszą i mobilizującą formę. Dlatego nie musimy sztywno trzymać się “rozkładu jazdy” i możemy skupić się na tych kwestiach, które najbardziej będą interesowały uczestników. Liczymy na masę pytań w trakcie szkoleń i ciekawe dyskusje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here