Naga MarketsDaniel Kostecki, Rynki na Żywo

13 marca wystartuje wspólna akcja edukacyjna easyMarkets oraz Rynków Na Żywo. Przez kolejne tygodnie wszyscy zainteresowani rynkami finansowymi będą mogli pogłębić wiedzę na temat opcji waniliowych.


Daniel Kostecki opowie o opcjach waniliowych

Opcje waniliowe oceniane są jako jeden z ciekawszych sposobów inwestowania na rynkach finansowych, gdyż są bardziej elastyczne od transakcji spot Forex lub kontraktów CFD. Na rozwiniętych rynkach zachodniej Europy oraz USA są bardzo popularnym instrumentem finansowym, w Polsce natomiast dopiero zyskują zwolenników. Aby przybliżyć ich temat, easyMarkets wraz z wieloletnim praktykiem rynków finansowych i autorem projektu Rynki Na Żywo, Danielem Kosteckim, przygotowało dedykowaną akcję edukacyjną.

O opcjach waniliowych możesz codziennie przeczytać również na łamach Comparic.pl. Sprawdź!

Wiele osób uważa temat opcji waniliowych za bardzo skomplikowany. Nie posiadając odpowiedniej wiedzy oraz świadomości ich zalet, wybierają inne instrumenty. Tymczasem opcje waniliowe pozwalają zabezpieczać ryzyko straty otwartych pozycji na rynku spot, umożliwiają handel na zmienności bez znajomości kierunku ruchu i mogą być bezpiecznym instrumentem w okresach dużej niepewności (w przypadku kupna opcji nie jest to nawet instrument lewarowany) – wyjaśnia Daniel Kostecki.

Aby sprostać oczekiwaniom uczestników akcji, cykl został zaplanowany w prosty, przejrzysty i zrozumiały sposób. Na realnych przykładach będziemy wyjaśniać, czym są opcje i pokazywać, jakie oferują korzyści, tak aby każdy mógł zdecydować, jaki instrument finansowy jest bardziej odpowiedni do planowanej strategii inwestycyjnej – dodaje.

Warsztaty online od 13 marca do 7 kwietnia

Całość przybierze formę warsztatów, podczas których Daniel Kostecki kompleksowo omówi zagadnienia związane z opcjami waniliowymi: od nazw własnych, przez przejrzyste wyjaśnienie, czym jest kontrakt opcyjny, po przykłady rynkowe wraz z porównaniem transakcji na rynku opcji do rynku spot. Widzowie transmisji online, dostępnych na żywo na rynkinazywo.tv, będą mogli na kontach demonstracyjnych w easyMarkets samodzielnie sprawdzić, jak wykorzystywać opcje.

Akcja zaplanowana jest na okres od 13 marca do 7 kwietnia. Codziennie o godzinie 9.45 będzie można obejrzeć kolejny odcinek cyklu, w którym kompleksowo zostanie omówiona tematyka opcji waniliowych w praktyce.

ŚLEDŹ CYKL POPRZEZ TELEWIZJĘ INTERNETOWĄ RYNKI NA ŻYWO

Dla wygody widzów, zwłaszcza tych, którzy przegapią pierwsze programy, zaplanowano dwie tury: pierwsza zakończy się 24 marca, natomiast już trzy dni później, 27 marca, wystartuje kolejna edycja.

Wszystkie spotkania zostaną nagrane, zatem będzie można do nich wracać po zakończonym cyklu. Dodatkowo z Danielem Kosteckim będziesz mógł spotkać się osobiście podczas FxCuffs 2017. Już teraz dokonaj bezpłatnej rejestracji!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here