Naga MarketsKarol 'Friz” Wiśniewski z EKIPA HODLING

W ubiegłe wakacje popularny Friz śpiewał: „Chmurka za mną, chociaż mamy teraz czyste niebo”. Wydaje się, że pogoda w tegoroczne lato jest dla Ekipy znacznie mniej łaskawa i to nie tylko w dosłownym znaczeniu. W miniony weekend twórcy znanego kanału youtube’owego odnieśli się do zarzutów swoich fanów, m.in. możliwej bańki na akcjach spółki, poprzez którą Ekipa Holding chce wejść na giełdę. Dla wielu obserwatorów wyjaśnienia okazały się mało przekonywujące, co tylko wywołało kolejną falę negatywnych komentarzy. Co ciekawe, na platformie BigShortBets pojawił się tajemniczy wpis, w którym autor oferuje dostęp do ważnych informacji o „Ekipie”.

Tajne targowisko

Trudno oceniać wagę i prawdziwość zamieszczonych informacji, gdyż treść jest dostępna dla zalogowanych użytkowników platformy BSB. W widocznym fragmencie widać natomiast, że dotyczy on prawdopodobnie faktur i umów spółek powiązanych ze znanym twórcą – Frizem.Źródło: http://www.bigsb.io/bait/507cb5b7-900b-413d-aec5-311dbb3d25a9

Niepokój może budzić sama „legalność” dzielenia się tak wrażliwą treścią. Zostawiamy tę kwestię bez odpowiedzi, a po uzyskaniu stosownego komentarza, umieścimy go w tym artykule.

Czym jest Big Short Bets?

BigShortBets ma być odpowiedzią na działania grupy WallStreetBets zgromadzonej wokół portalu Reddit, która wywołała wyciskanie krótkich pozycji na amerykańskiej spółce GameStop doprowadzając w pewnym momencie do miliardowych strat wśród dużych funduszy inwestycyjnych.

Zasady działania platformy oraz kryptowaluty $BSB zostały dokładniej przedstawione w rozmowie Marcina Wenusa z Rafałem Zaorskim, inicjatorem projektu.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here